Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Technici počítačových sítí a systémů v celé České republice

před 2 měsíci

Technici počítačových sítí a systémů

Sokolov
VUJO s.r.o.
45 000 - 55 000 Kč
Do našeho kolektivu hledáme kolegu na technickou pozici správce sítě a it support, který již má zkušenosti v oboru. budete pečovat o portfolio stálých zákazníků a realizovat tec...
před 3 měsíci

Praha
Symetrica Media s.r.o.
30 000 Kč
Prvotní kontakt e-mailem : petr čížek, e-mail: kontaktní formulář požadujeme: perfektní znalost anglického jazyka.

It technik / podpora - technici počítačových sítí a systémů

Lysá nad Labem
G´s Group Holdings CZ s.r.o.
35 000 Kč
Náplň práce: - kontakt pro uživatele, kteří potřebují pomoc s it problémy - řešení dotazů a problémů pomocí emailu, ms teams nebo telefonu - správa pc (vzdáleně nebo fyzicky u u...
před 5 měsíci

Vývojář aplikací - technici počítačových sítí a systémů

Jivina
vr_BAND, s.r.o.
30 000 Kč
Prvotní kontakt: e-mail: kontaktní formulář -rodilý mluvčí ve španělském jazyce, komunikativní znalost anglického jazyka, zkušenost s vývojem v následujícíh technologiích minim...