Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Prodavači ostatního zboží v prodejnách v Českých Budějovicích

před 9 dny

Prodavač/ka- odd. železářství - prodavači ostatního zboží v prodejnách

České Budějovice
UNI HOBBY, a.s.
22 000 Kč
Náplň práce: prodej nářadí a sanitárního zboží. vyučení, praxe vítána. benefity: stravenky, 25 dnů dovolené, příplatky za víkendy a svátky, prémie, zaměstnanecký věrnostní systém
před 19 dny

Prodejce-rozpočtář podlah a dveří - prodavači ostatního zboží v prodejnách

ČEČETKA s.r.o.
30 000 - 40 000 Kč
Přijmeme zaměstnance prodejce- rozpočtáře podlah a dveří do prodejny v českých budějovicích. výhodou: praxe. požadujeme: znalost práce na pc.
před 26 dny

Prodavač/ka - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Jiřina Jeřábková
18 000 Kč
před 2 měsíci

Asistent/ka prodeje - prodavači ostatního zboží v prodejnách

BIKERS CROWN, s.r.o.
25 000 - 28 000 Kč
Hledáme zaměstnance do nově otevírající prodejny s motopříslušenstvím. hlavní náplní vaší práce bude aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na pc, starost o chod prode...

Prodejní specialista/ka - prodavači ostatního zboží v prodejnách

LIP distribution s.r.o.
24 000 - 26 000 Kč
Požadavky: dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vzhled a příjemné vystupování, zájem o akční sporty i módní trendy, estetické cítění, základní znalost práce s pc. výho...