Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Strojní inženýři projektanti, konstruktéři v Českých Budějovicích

před asi měsícem

Projektant/ka aplikace tepelných čerpadel - strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Litvínovice
SINOP CB a.s.
45 000 - 45 000 Kč
Náplň práce: navrhování aplikací tepelných čerpadel, příprava technických podkladů pro oddělení konstrukce, jednání se zákazníky ohledně technických detailů. požadujeme: minimál...

Projektant/ka chladírenských technologií - strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Litvínovice
45 000 Kč
Náplň práce: navrhování chladírenských technologií, příprava technických detailů pro odd. konstrukce, jednání se zákazníky ohledně technických detailů v angličtině. požadujeme: ...

Konstruktér ii - strojní inženýři projektanti, konstruktéři

České Budějovice
Robert Bosch, spol. s r.o.
56 000 Kč
Bližší informace: předchozí zkušenosti z koncernu robert bosch zaměstnanecké výhody: dotované stravování, vzdělávání, dovolená navíc, příspěvek na ubytování v případě zájmu kont...