Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení v Domažlicích

před asi 2 měsíci

Vodárenský dělník - smč (stavebně montážní činnost) - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Domažlice
Chodské vodárny a kanalizace, a.s.
28 000 Kč
Požadavky: řp sk. b, spolehlivost, samostatnost, řp sk. c výhodou. jedná se o fyzicky náročnou práci - břemena nad 20 kg. nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní připojišt...

Vodárenský dělník - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Domažlice
28 000 Kč
Požadavky: spolehlivost, samostatnost, vyučení v oboru instalatér - výhodou, řp sk. c výhodou. jedná se o fyzicky náročnou práci - břemena nad 20 kg. nabízíme: 5 týdnů dovolené,...

Vodárenský dělník - specialista na výměnu vodoměrů - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Domažlice
27 500 Kč
Požadavky: řp sk. b, spolehlivost, samostatnost. nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, bezúročné podnikové půjčky, příspěvky na rekreaci, ...
před 3 měsíci

Stavební dělník - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Trhanov
RPproreal s.r.o.
23 640 Kč
Náplň práce: pomocné stavební práce (výkopové a montážní) v oboru pozemního stavitelství. nutný e-mailový kontakt.