Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Montážní dělníci ostatních výrobků ve Frýdku-Místku

před 2 měsíci

Montážní dělník/dělnice - montážní dělníci ostatních výrobků

Dobratice
COMFORT DOBRATICE - zateplení s.r.o.
20 000 - 40 000 Kč
Z:6/3/2024 náplň práce: - zateplování fasád (montáž plastových obkladů vinyl siding) - práce ve výškách. výhodou: - řidičský průkaz sk. b. nabízíme: - zaučíme - dovolenou navíc,...

Montážní dělníci - montážní dělníci ostatních výrobků

Třinec
Stavby COMPLET s.r.o.
28 000 - 45 000 Kč
Tř 14/12/2023 a:29/2/2024 náplň práce: - vložkování komínů - údržbářské práce. požadujeme: - vyučení ve stavebním, zámečnickém nebo podobném oboru nebo praxi min. 3 roky - ma...
před 3 měsíci

Montážníci - montážní dělníci ostatních výrobků

Třinec
POTENCIAL vratové systémy s.r.o.
30 000 Kč
Tř z:19/2/2024 náplň práce: - montáž kovových plotů, vrat, práce s bruskou, aj. - pracovní doba pondělí až pátek 7:00-15:30 hod. požadujeme: - sou technického směru - zkušenost ...