Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Strojírenští kovodělníci v Jihlavě

před 4 dny

Strojírenští kovodělníci

Jihlava
LAGUS s.r.o.
30 000 - 35 000 Kč
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
před 5 dny

Dělníci strojírenští - strojírenští kovodělníci

Jihlava
MOTORPAL, a.s.
20 500 - 25 000 Kč
Náplň práce: - montážní a manuální práce – dokončování řadových čerpadel očekáváme: - manuální zručnost - pracovitost - pečlivost - zodpovědnost - spolehlivost nabízíme: - nás...
před asi měsícem

Obráběč kovů (soustružník) - strojírenští kovodělníci

Třešť
Strojírny Podzimek, s.r.o.
25 560 Kč
Nabízíme: - týden dovolené navíc, zvláštní prémie, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno atd. první kontakt osobně: čenkovská 1060, třešť od ...

Dílenská kontrola - strojírenští kovodělníci

Jihlava
Bosch Powertrain s.r.o.
25 772 Kč
Zaměstnanec: - spolupracuje na kontrole kvality dodávaných dílců - spolupracuje při řešení reklamací dílců a balení - zajišťuje předepsaná měření dílců - provádí kontrolu čerpad...