Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Montážní dělníci ostatních výrobků v Kladně

před 9 dny

Montážní dělník - montážní dělníci ostatních výrobků

Velké Přítočno
A.B.B. - top trend s.r.o.
19 500 - 20 500 Kč
Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, praxe vítána. pracovní náplň: montážní práce, vysílání na pracovní cesty. telefonický kontakt: pá od 10:00 do 12:00 hod.
před 10 dny

Operátor/ka výroby - 3směnný provoz - montážní dělníci ostatních výrobků

Unhošť
T.RAD Czech s.r.o.
20 000 - 30 000 Kč
Nabízíme stabilní práci, výplatu vždy v termínu, svozovou dopravu, mnoho benefitů a dobrý pracovní kolektiv požadujeme spolehlivost a schopnost dodržovat pracovní postupy, dobrý...
před 9 dny

Montážní dělníci ostatních výrobků

Hostouň
BORMANSTAVINVEST s.r.o.
21 480 Kč
Náplň práce: - vyrovnávání s použitím ručních nebo elektrických nástrojů, spojených s výstavbou domu, - posouzení stanovených pracovních postupů, parametrů, schémat a nákresů s ...
před 10 dny

Pomocný operátor/ka výroby - montážní dělníci ostatních výrobků

Unhošť
AU-GEN Agentura s.r.o.
19 500 Kč
Kontakt po nebo st 9:00 - 14:00 hodin telefonicky nebo e-mailem viz výše.
před 10 dny

Montážní dělníci - montážní dělníci ostatních výrobků

AGO - SERVIS s.r.o.
Požadujeme: spolehlivost, pracovitost telefon.kontakt: pá 10 - 12 hod.
před 9 dny

Pletený Újezd
19 500 Kč
Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, praxe vítána, vzdělání je možno nahradit praxí. telefonický kontakt: po - pá od 9:00 do 11:00 hod.
před 10 dny

19 500 - 22 000 Kč
Telefonický kontakt viz výše - po - pá - 10:00 - 12:00 hod.
před 9 dny

Slaný
BEST N.K. s.r.o.
19 500 Kč
Náplň práce: instalace a oprava zdravotních lůžek. požadujeme: manuální zručnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, výpis z rt.
před 13 dny

Operátor výroby - montážní dělníci ostatních výrobků

Velvary
METAL TRADE COMAX, a.s.
27 000 Kč
Požadujeme: - vyučení - zkušenost s vzv a elektronickou čtečkou výhodou - znalost výrobních procesů výhodou - aktivní a systematický přístup k práci - řidičský průkaz sk. b ná...