Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Svářeči v Kladně

před 15 dny

Svářeči kovů - svářeči

Slaný
F.X. MEILLER Slaný s.r.o.
35 000 - 37 000 Kč
Výkon práce: slaný a stochov nabízíme: - zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - možnosti osobního i profesního rozvoje - váno...
před 16 dny

Slaný
AUFEER RECRUITMENT, s.r.o.
24 570 - 40 000 Kč
Náplň práce: svařování ve výrobě sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily. nabízíme: závodní jídelnu - příspěvek na stravování. kontakt pouze telefonicky n...
před 16 dny

Svářeč - svářeči

Slaný
ZVARSTROJ, s.r.o. organizační složka
20 000 - 25 000 Kč
Požadujeme: - platný svářečský průkaz. kontakt po - pá 8:00 - 18:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.
před 16 dny

Zvoleněves
E D a F Man Ingredients s.r.o.
20 000 Kč
Požadujeme: pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost vyučení v technickém oboru - výhodou nabízíme: stravenky telefonický kontakt: po - st 9:00 - 12:00 hod.
před 16 dny

Svářeči

Slaný
LTL Group s.r.o.
21 300 Kč