Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená v Pelhřimově

před 9 dny

Obsluha automatické linky - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Pacov
NSE Solutions, s.r.o.
35 000 - 40 000 Kč
Náplň práce: pozorování výrobního procesu a obsluha automatické výrobní linky, příprava výrobků k expedici do skladu, kontrola zásob materiálu. požadujeme: ochotu pracovat ve s...
před 14 dny

Pracovník čističky osiv - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Horní Cerekev
AGROSLUŽBY Horní Cerekev, a.s.
20 000 Kč
Požadujeme: kladný vztah k technice. nabízíme: služební benefity
před 2 měsíci

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Pelhřimov
Work right now s.r.o.
22 000 Kč
Nutný telefonický kontakt předem!

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Pelhřimov
ÁJA JOBS s.r.o.
20 160 - 25 000 Kč
Manuální zručnost. pracovní doba 8 hodin denně. firemní ubytování. doprava na pracoviště.

Obsluha strojů ve výrobě - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Pelhřimov
RUBINIA grounds s.r.o.