Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel v Písku

před 25 dny

Řidič nákladního automobilu skupiny c - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Sepekov
AGRI-Trading s.r.o.
38 000 Kč
Tuzemská doprava - svoz hovězích kůží denní návrat domů, volné víkendy, svátky řidičský průkaz skupiny c, profesní průkaz zaměstnanecké výhody: práce v malém kolektivu, osobní p...
před asi měsícem

Řidič - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Písek
PEŠEK J+M s.r.o.
30 000 - 50 000 Kč
Řidičský průkaz c+e, digitální karta tachografu, psychotesty každy den návrat do písku první kontakt: pešek michal, tel.: 777119930
před 2 měsíci

Řidič/ka sk. c + e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kostelec nad Vltavou
ŠIKOTRANS.CZ s.r.o.
35 000 - 60 000 Kč
Rodinná dopravní firma s tradicí od r. 1993 přijme řidiče c+e na přepravy po cz a sk. pracovní doba: pružná - víkendy doma!! nabízíme stálou práci, výborný kolektiv, moderní dop...
před 4 měsíci

Řidič nákladního vozidla - tahač + návěs - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Písek
Ing. Marie Junková
44 000 Kč
Náplň práce: řidič nákladního vozidla - tahač + návěs - řidičská skupina c + e ; jízda po jihočes. kraji pracovní doba: od 6.00 do 15:00 požadavky na zaměstnance: praxe vítána...