Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Montážní dělníci ostatních výrobků v Plzni (jih)

před 9 dny

Pracovník/-ice ve výrobě - montážní dělníci ostatních výrobků

Přeštice
International Automotive Components Group s.r.o.
27 800 - 34 000 Kč
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu a stravování prvotní kontakt na zaměstnavatele: - osobně: každý všední den mezi 8:00-9:00 na adrese průmyslová 1408, přeštice ...
před 18 dny

Operátor/-ka stroje - montážní dělníci ostatních výrobků

Štěnovice
National Pen Czech s.r.o.
26 000 - 32 000 Kč
Náplň práce: základní mechanické nastavení stroje plnění propisek do hopperu - udržení stroje v chodu dodržování pracovních postupů - nahlašování abnormalit přesná evidence a vy...
před 3 měsíci

Montážní dělník/-ice - montážní dělníci ostatních výrobků

Štěnovice
MD-VC Service s.r.o.
18 900 - 20 500 Kč
Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost prvotní kontakt na zaměstnavatele: osobně na adrese plzeňská 42, štěnovice po-pá 9:00-15:00