Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Pomocníci v kuchyni v Rakovníku

před 14 dny

Pomocná síla do kuchyně - pomocníci v kuchyni

Mutějovice
Pivovar Mutějovice s.r.o.
112 Kč / hodinu
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden (nebo dle dohody). nabízíme možnost ubytování. způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 774935626 nebo e-mailem kontaktní formulář
před asi měsícem

Hřebečníky
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
20 000 - 28 000 Kč
Náplň práce: myje bílé a černé nádobí - obsluha myčky, provádí hrubou přípravu zeleniny, pečuje o pitný režim, má na starosti úklid kuchyně, připravuje svačiny atd. vaříme cca p...

Pomocníci v kuchyni

Křivoklát
Sýkora & Grieger s.r.o.
18 900 Kč
Místo výkonu práce: křivoklát možnost ubytování. způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 723702877 nebo e-mailem kontaktní formulář

Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni

Krušovice
Veřejné stravování Louny s. r. o.
7 087 Kč
Požadujeme: komunikativnost, spolehlivost, samostatnost. praxe v oboru výhodou, není však podmínkou. pracovní poměr na zkrácený úvazek (dle dohody). první pracovní smlouva na do...