Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Skladníci, obsluha manipulačních vozíků v Rakovníku

před 8 dny

Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Rakovník
Purem Rakovník spol. s r.o.
29 000 - 33 500 Kč
Co bude náplní práce: - zajišťuje činnosti spojené se skladováním a manipulací s materiálem. co od vás požadujeme: - platný průkaz na vzv - pozice vhodná pro absolventy - spoleh...
před 14 dny

Řevničov
AUTOBYTPLUS, s.r.o.
23 000 - 25 000 Kč
Náplň práce: přejímání zboží, ukládání, skladování a vydávání zboží. požadujeme: spolehlivost. ukrajinský jazyk výhodou. způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem kontaktn...
před asi měsícem

Rakovník
29 000 - 33 000 Kč
Požadujeme: průkaz vzv, ochotu pracovat ve 3-směnném provozu, spolehlivost, stabilitu a týmovou spolupráci. vyučení výhodou. nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr bez ag...