Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Číšníci a servírky ve Svitavách

před 3 dny

Číšník/servírka - číšníci a servírky

Svitavy
QUAN XIN s.r.o.
19 500 Kč
Kontakt: emailem
před 3 dny

Svitavy
TYPOS BAR s.r.o.
120 Kč / hodinu
Náplň práce: číšník/servírka pro práci za barem, příprava nápojů, objednávky a roznos jídel , nejlépe se zkušenostmi, možnost individuálního ohodnocení nabízíme: nástup možný i...
před 22 dny

Servírka/číšník - číšníci a servírky

Svitavy
GOLDWIN s.r.o.
25 000 Kč
Požadavky: vstřícné jednání, komunikativnost, spolehlivost nabízíme: příjemné prostředí, vřelé vztahy pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek dle dohody. kontakt: emailem, t...
před asi měsícem

Litomyšl
Hotel Zlatá Hvězda, s.r.o.
27 000 Kč
Požadavky: spolehlivost, flexibilitu, koletktivní práci, učenlivost novým věcem kontakt: telefonicky (po-pá 8-16h), e-mailem nebo osobně (po-pá 8-16h)