Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Strojírenští technici projektanti, konstruktéři ve Svitavách

před 12 dny

Vývojový/á konstruktér/ka produktu - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Svitavy
Schaeffler Production CZ s.r.o.
65 012 - 66 000 Kč
Kontakt: e-mailem
před 12 dny

Konstruktér/ka produktu - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Svitavy
65 012 Kč
Nabízíme: příspěvek na dovolenou, příspěvek na vánoce, dovolená nad rámec zákona, dotované stravování kontakt: e-mailem, telefonicky od 8-15 hod
před 12 dny

Technik/čka dílů - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Moravská Třebová
ATEK s.r.o.
40 000 - 50 000 Kč
Náplň: dohled nad kvalitou konstrukčních dat dodavatelů služeb, posuzování vhodnodnosti pro výrobu, konstrukční změny v již probíhající produkci, samostatná konstrukce jednoduš...
před 24 dny

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

CHAS - MT s.r.o.
25 000 - 35 000 Kč
před asi 2 měsíci

Vývojový/á konstruktér/ka produktu (product designer for bev refrigerant systems) - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Svitavy
63 000 Kč
Požadavky: zkušenosti s komponenty a médii chladiva - výhodou, dobrá znalost ptc creo, windchill pdmlink, sap výhodou, dobrá znalost procesu vývoje produktů (pep) a řízení požad...

Kontruktér/ka - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Polička
Flídr medical s.r.o.
30 000 - 35 000 Kč
Požadavky: zkušenosti ve strojírenství, tváření materiálu za studena a práce konstruktéra výhodou, znalost práce v cad konstrukčních programech - zkušenost práce se solidworks v...