Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Montážní dělníci elektronických zařízení v Ústí nad Orlicí

před 3 dny

Dělník/nice v elektrotechnice - náborový příspěvek / dvousměnný provoz - montážní dělníci elektronických zařízení

Jablonné nad Orlicí
Schulte Automotive Wiring s.r.o.
26 000 - 28 000 Kč
Nástup možný ihned náplň práce: - montáž kabelových svazků - kontrola polotovarů - zpracování komponentů požadujeme: - manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost nabízíme: ...
před 3 dny

Dělník/nice v elektrotechnice - náborový příspěvek / třísměnný provoz - montážní dělníci elektronických zařízení

před 21 dny

Dělník/nice v elektrotechnice - montážní dělníci elektronických zařízení

Lanškroun
Kitron Czech a.s.
23 400 Kč
Pracovní náplň: - obsluha zařízení - montáže - vzhledová kontrola, testování pracovní doba: práce ve třísměnném provozu (7,5 hod. denně) pondělí - pátek požadujeme: - manuáln...