Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel v Ústí nad Orlicí

před 13 dny

Řidič nákladních vozidel - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Koldín
ZEKOMA s.r.o.
45 000 Kč
Řidič nákladních vozidel požadujeme: - řidičský průkaz sk. c a e - profesní průkaz - praxe v oboru vítána jedná se o rozvoz štěrku a písku v oblastech hradecko a pardubicko. pra...
před 23 dny

Řidič soupravy s hydralickou rukou - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

České Libchavy
KaVin Group s.r.o.
45 000 - 50 000 Kč
Nástup možný ihned pracovní doba: pondělí až pátek (víkendy volné) požadujeme: - řp sk. c + e - výhodou bydliště pardubice a okolí, hradec králové a okoli nabízíme: - parkován...
před asi měsícem

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Vysoké Mýto
Šmídl s.r.o.
21 300 Kč
Kontakt: telefonicky nebo email
před asi 2 měsíci

Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Vysoké Mýto
25 560 - 40 000 Kč
Pracovní náplň: jedná se o mezinárodní kamionovou přepravu - jízdy po eu požadujeme: řidičský průkaz skupiny c + e kontakt: telefonicky (8.00-16.00) nebo emailem
před 2 měsíci

Řidič pro sklápěcí návěs - vozidlo daf xg - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Ústí nad Orlicí
LaDo Sped s.r.o.
Vozí se převážně zemědělské komodity, doplňkové písky, štěrky. požadujeme řidičský průkaz sk. c+e. práce po - pá s volnými víkendy. jezdí se převážně čr, ale i zahraničí: de, sk...
před 3 měsíci

Řidič mkd - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Zámrsk
PATIENS s.r.o.
28 000 - 30 000 Kč
Nástup možný ihned 80% jízdy de a zpět do cz kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně