Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Stavební a provozní elektrikáři v Ústí nad Orlicí

před 23 dny

Stavební a provozní elektrikáři

Choceň
Kögel, s.r.o.
28 000 Kč
před asi měsícem

Elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Brandýs nad Orlicí
C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
30 000 - 37 000 Kč
Nástup dohodou - podle aktuální potřeby firmy požadavky: - sou/soš elektro zaměření, elektrotechnické práce - § 6 nv (§ 19 zákona) - osoba znalá pro samostatnou činnost "elektr...

Elektrikář, servisní technik - stavební a provozní elektrikáři

Lanškroun
ALCETEK s.r.o.
32 000 - 43 000 Kč
Pracovní náplň: servisní technik čisticích strojů v celé čr a v dílnách firmy alcetek s.r.o. (viz. webové stránky www.alcetek.cz) požadujeme: - řidičský průkaz sk. b - aktivní ...
před asi 2 měsíci

Provozní elektrikář - závod litice nad orlicí - stavební a provozní elektrikáři

Záchlumí
ŽPSV s.r.o.
160 Kč / hodinu
Nástup možný ihned vhodné pro absolventy - zaučíme. nabízíme: - příspěvek na pp, žp - podnikové stravování - dovolená 5 týdnů - odměny kontakt: telefonicky nebo e-mailem
před 2 měsíci

Elektrikář - údržbář - stavební a provozní elektrikáři

Česká Třebová
DRUMEL a Co. s.r.o.
30 000 Kč
Požadujeme: - odbornou způsobilost v elektrotechnice - vyhl. 50/1978 sb. - řidičský průkaz skupiny b - zkušenosti s opravou kovoobráběcích strojů - flexibilitu, spolehlivost, ...