Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek ve Zlíně

před asi měsícem

Pracovníci ve výrobě - obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Luhačovice
KARE OPLATKY s.r.o.
3 960 Kč
před 2 měsíci

Pomocní pracovníci do výroby pečiva - obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Slavičín
Pekárna ORA Slavičín s.r.o.
18 900 - 22 000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru výhodou. ranní směna - pondělí až pátek 5:30 hod. - 12.00 hod. noční směna - neděle až pátek ráno 21:00 - 05:00 hod. + pátek večer 20:00 hod. - 01:00 ...

Dělníci do potravinářského provozu - obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Zlín
Pekárna VEKA, s.r.o.
23 400 Kč

Pracovníci ve výrobě lázeňských oplatků - obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Pozlovice
Bohumil Košař
18 900 - 19 000 Kč
Náplň práce: výroba lázeňských oplatků a práce s tím spojené - expedice nejlépe kuchař - pekař, není podmínkou požadavky: opravdu mít zájem pracovat výhody: stravné, dopravné, ...