Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech ve Zlíně

před 6 dny

Pomocná síla do kuchyně - uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

Napajedla
Zámek Napajedla s.r.o.
9 450 Kč
Nabízíme brigádu formou dohody o provedení práce. požadujeme spolehlivost, pracovitost. náplní práce bude plynulá obsluha myčky na nádobí, starost o čistotu v kuchyni, drobné po...
před 8 dny

Uklízeči a pomocníci - uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

Zlín
Staněk Petr
145 - 165 Kč / hodinu
Náplň práce: mytí nádobí úklid restaurace čištění zeleniny a brambor pracovní doba : lichý týden ut, st, čt 8.00 - cca 18. 00 hod. sudý týden pá, so, ne ...
před 11 dny

Pomocník, uklízeč / uklízečka v občerstvení - uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

Zlín
ZENA čajovna s.r.o
18 900 Kč
před 22 dny

Úklid restaurace, mytí nádobí, pomocné práce - uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

Zlín
Staněk Petr
Náplň práce: - mytí nádobí - úklid restaurace - čištění zeleniny a brambor pracovní doba : ...