24- distribuce prádla - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení, České Budějovice

Služby / 24- distribuce prádla - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Společnost KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Místo pracoviště Dvořákova 383, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 470 - 22 470 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: 24- distribuce prádla - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení (Dvořákova 383, České Budějovice)

Práce je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity.
Hledáme spolehlivého/ou pracovníka/ici na pozici DISTRIBUCE PRÁDLA v našem moderním provozu prádelny.
NÁPLŇ PRÁCE: distribuce prádla do boxů zaměstnanců a jeho kontrola, výdej OOPP- budete zodpovědní za včasnou a přesnou distribuci prádla do boxů zaměstnanců, jeho čistotu a výdej OOPP u našeho klienta.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let- jednosměnný provoz (pouze pracovní dny). Pracovní doba 8 hodin denně od 5:30 hodin.
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
POŽADUJEME: příjemné vstřícné vystupování, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů. Základní znalost práce na PC výhodou- pokud není zaškolíme.
Nástup: možný dle dohody.
V případě zájmu zašlete e-mailem zaměstnavateli svůj životopis, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KVALITA náhradní plnění s.r.o.

KVALITA náhradní plnění s.r.o.
Dvořákova 383
České Budějovice
37001
IČO: 26108313
www.kvalita.com
aktualizováno před asi rokem