Administraivní pracovník/pracovnice ve skladu - úředníci ve skladech, Domažlice

Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Administraivní pracovník/pracovnice ve skladu - úředníci ve skladech

Společnost ROC - Galvanik s.r.o.

Místo pracoviště Chrastavická 217, Domažlice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administraivní pracovník/pracovnice ve skladu - úředníci ve skladech (Chrastavická 217, Domažlice)

Náplň práce: příjem, výdej a ukládání zboží a materiálu, administrativní práce, inventurní práce, práce s VZV
Požadavky: středoškolské vzdělání, organizační schopnosti, znalost práce na PC, oprávnění pro řízení VZV, němčina výhodou.
Nabízíme: stravenkový paušál, podnikové stravování, slevy na firemní zboží, parkoviště.
E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7:00 - 14:30 hod.) kontakt.

Informace o společnosti ROC - Galvanik s.r.o.

ROC - Galvanik s.r.o.
Chrastavická 217
Domažlice
34401
IČO: 26356635
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Administraivní pracovník/pracovnice ve skladu - úředníci ve skladech

Chrastavická 217 217
Domažlice