Administrativa - asistentce pro obchodního zástupce - ozp - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, Plzeň

Administrativa / Administrativa - asistentce pro obchodního zástupce - ozp - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost Social Point s.r.o.

Místo pracoviště Modřínová 2756, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 16 200 - 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativa - asistentce pro obchodního zástupce - ozp - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (Modřínová 2756, Plzeň)

Jen pro OZP.
Administrativa - asistentce pro obchodního zástupce
V rámci rozšíření oddělení podpory pro obchodní zástupce Skupiny ČEZ v Plzni, hledáme kolegy/ně se zkušenostmi v administrativě. Nabízíme práci v menším, vstřícném týmu s velmi dobrými pracovními vztahy.

Co vás čeká:
- administrativní podpora pro obchodní zástupce, každodenní komunikace s kolegy
- agenda spojená se správou smluv, příprava podkladů pro kolegy
- telefonická komunikace se zákazníky, dle požadavků obchodního zástupce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ vzdělání
- dobrou znalost PC (Word, Excel)
- kvalitní komunikační schopnosti

Informace o společnosti Social Point s.r.o.

Social Point s.r.o.
Modřínová 2756
Plzeň
32600
IČO: 10794913
aktualizováno před více než 2 roky