Administrativa s němčinou - všeobecní administrativní pracovníci, Nová Ves

Administrativa / Administrativa s němčinou - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost MANN + HUMMEL Service s.r.o.

Místo pracoviště Nová Ves 66, Nová Ves
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativa s němčinou - všeobecní administrativní pracovníci (Nová Ves 66, Nová Ves)

Náplň práce:
o Zpracování příchozích plateb
o Řešení diferencí z plateb, upomínání zákazníků
o Komunikace se španělsky hovořícími partnery a zákazníky
o Další činnosti v účetním oddělení servisního centra
Požadavky:
o Velmi dobrá znalost německého jazyka (B2) a anglického jazyka (B1)
o Znalost MS Office, SAP výhodou
o SŠ ekonomického směru výhodou
o Časová flexibilita
o Dobré komunikační schopnosti
o Řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené
1 mzda navíc každý rok
1.100,-- čistého každý měsíc na volnočasové aktivity
Home office + flexibilní pracovní doba
Relaxační místnost
Podpora penzijního nebo životního pojištění

Informace o společnosti MANN + HUMMEL Service s.r.o.

MANN + HUMMEL Service s.r.o.
Nová Ves 66
Nová Ves
67521
IČO: 27745686
aktualizováno před více než rokem