Administrativní a spisový/á pracovník/ice - všeobecní administrativní pracovníci, Olomouc

Administrativa / Administrativní a spisový/á pracovník/ice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Generální ředitelství cel

Místo pracoviště Blanická 917, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 16 980 - 24 780 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní a spisový/á pracovník/ice - všeobecní administrativní pracovníci (Blanická 917, Olomouc)

Vhodné i pro OZZ.
Náplň práce: Komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty zahrnující utajované skutečnosti nebo údaje chráněné podle příslušných právních předpisů nebo koordinace více spisoven. Komplexní zajišťování spisové služby elektronicky a zajišťování doručování a provádění úkonů prostřednictvím datových schránek.
Požadavky: střední vzdělání s maturitní zkouškou, dobrá znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost.
Zam. výhody:
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou, po zapracování přiznání osobního příplatku, výkonnostní / cílové odměny
Pružná pracovní doba (vyrovnávací období 1 kalendářní měsíc
5 týdnů dovolené, 5 dnů placeného volna
Příspěvek zaměstnavatele na stravování
Osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
Příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP)
Dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)
Multisport karta (dle zájmu zaměstnance, v případě zájmu využití hradí zaměstnanec paušální cenu 630,-Kč/měsíc), (více info k tomuto benefitu https://multisport.cz/ )

Kontakt je možný POUZE telefonicky (8,00 -14,00 hodin) nebo emailem.

Informace o společnosti Generální ředitelství cel

Generální ředitelství cel
Blanická 917
Olomouc
77900
IČO: 71214011
aktualizováno před asi 2 roky