Administrativní asistent/ administrativní asistentka - všeobecní administrativní pracovníci, Jablonec nad Nisou

Administrativa / Administrativní asistent/ administrativní asistentka - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost PlaBio s.r.o.

Místo pracoviště Podzimní 1436, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 24 000 - 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní asistent/ administrativní asistentka - všeobecní administrativní pracovníci (Podzimní 1436, Jablonec nad Nisou)

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Administrativní asistent/ka. Čeká Vás zajímavá a rozmanitá práce v oblasti výroby a prodeje doplňků stravy.

Náplň práce
1. kompletní administrativní podpora kanceláře
2. zajištění chodu kanceláře
3. zpracování a příprava podkladů pro účetní
4. evidence pokladny
5. správa objednávek
6. komunikace se zákazníky (zodpovídat na dotazy na zákaznické podpoře, reklamace...)
7. přidávání obsahu na web

Určitě se bude hodit znalost MS Office a Google Drive, "zdravý selský rozum", aktivní přístup ke svěřeným úkolům, výborné komunikační schopnosti a sociální dovednosti. Pracovní doba 8:00 - 16:30 hod.

Požadavky
- čeština na perfektní úrovni
- aktivní znalost MS Office (Google Drive výhodou)
- zkušenosti výhodou

Nabízíme: firemní akce, zaměstnanecké slevy na sortiment, slevy na nákup u partnerů

Kontakt: životopisy zasílat e-mailem

Informace o společnosti PlaBio s.r.o.

PlaBio s.r.o.
Podzimní 1436
Jablonec nad Nisou
46602
IČO: 3945294
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Administrativní asistent/ administrativní asistentka - všeobecní administrativní pracovníci

Podzimní 1436 1436