Administrativní asistent/ka oblastního manažera - všeobecní administrativní pracovníci, Pardubice

Administrativa / Administrativní asistent/ka oblastního manažera - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost SEKURO & Group s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Havlíčkova 1080, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 9 900 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní asistent/ka oblastního manažera - všeobecní administrativní pracovníci (Havlíčkova 1080, Pardubice)

Náplň práce:
- Asistenční činnost oblastního manažera
- Reporting plnění zadaných úkolů
- Evidence a nábor zaměstnanců
- Administrativní činnost
- Evidence personálních dokumentů
- Práce s firemním informačním systémem
- Zadávaní plánu směn do systému
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Zkušenosti s administrativní činností
- Praxe v oblasti bezpečnosti výhodou
- Aktivní komunikace
- Ochota pracovat v týmu
- Výpis z rejstříku trestů
- Časová flexibilita
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemný pracovní kolektiv
- Dlouhodobou spolupráci
- Kurzy, školení
- Firemní telefon a notebook
- Pružnou pracovní dobu včetně možnosti HomeOffice
Místo je vyhrazeno pro OZP.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pracoviště.
Kontakt: tel. 734 514 315. Po - Pá od 8.00 - 16. 00 hod.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.

Informace o společnosti SEKURO & Group s.r.o.

SEKURO & Group s.r.o.
Havlíčkova 1080
Pardubice

IČO: 7624581
aktualizováno před více než rokem