Administrativní asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci, Stráž pod Ralskem

Administrativa / Administrativní asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost PALETY ZAVŘEL s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Stráž pod Ralskem 91, Stráž pod Ralskem
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci (Stráž pod Ralskem 91, Stráž pod Ralskem)

Náplň práce:
- příjemky řeziva, číslování paketů a evidence na dodací listy, zaevidování šarží, kontrola řeziva a případné reklamace
- výdejky skladového materiálu do spotřeby výroby
- příjemky výrobků na sklad
- výdejky zboží odběratelům a přepravcům
- práce v účetním a skladovém systému Helios
- evidence docházky zaměstnanců, kontrola plnění norem
- kontrola ubytovny
- zajištění lékařských prohlídek, bezpečnost práce, dohled nad vozovým parkem
- evidence pokladny
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- znalost práce na PC, znalost práce kancelářských programů excel, word, outlook - nutnost!
- předchozí zkušenost s účetním systémem Helios výhodou
- řidičský průkaz sk.B
- požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Nabízíme
- dobré mzdové ohodnocení.
První kontakt emailem, osobně nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hod.

Informace o společnosti PALETY ZAVŘEL s.r.o.

PALETY ZAVŘEL s.r.o.
Stráž pod Ralskem 91
Stráž pod Ralskem

IČO: 6906842
aktualizováno před více než 2 roky