Administrativní podpora projektové činnosti - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, Děčín

Administrativa / Administrativní podpora projektové činnosti - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost Grid Design, s.r.o.

Místo pracoviště Teplická 874, Děčín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní podpora projektové činnosti - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (Teplická 874, Děčín)

[] Místo výkonu práce: Teplická č.p. 874/8
Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Jsme aktivní a inovativní partner společnosti ČEZ Distribuce, specializující se nejen na
veřejnoprávní, ale také na majetkoprávní aspekty v rámci jejich projektů. Naše rozsáhlé
zkušenosti a odborné dovednosti nám umožňují účinně komunikovat s příslušnými úřady a
jednat s vlastníky pozemků. Disponujeme efektivním týmem a hledáme kvalifikovaného
kolegu, který by se k nám přidal.

Náplň práce:
Plnění a aktualizace dokumentační části projektu.
Příprava a správa dokumentačních čásQ projektových dokumentů, reportů a výkazů.
Práce s interními PC programy.
Sledování časových harmonogramů a upozorňování na možná rizika ohrožující plnění
projektového plánu.
Komunikace s členy týmu a externími partnery.
Zajištění plynulého průběhu projednání projektu ve spolupráci s projektovým úsekem.
Komunikace s projektanty a dalšími členy týmu při řešení technických otázek.
Příprava pravidelných zpráv pro vedení společnosti.
Sdílení informací o aktuálním stavu projektů.

Požadujeme:
Spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost.
Schopnost efektivní komunikace a práce v týmu.
Schopnost práce s technickou dokumentací a MS Office.
Vzdělání v oblasti stavebnictví nebo příbuzného oboru je výhodou.
Orientace ve veřejnoprávní a majetkoprávní činnosti.
Znalost legislativiy v oblasti energetiky a stavebního práva je výhodou.
Znalost projektové činnosti je výhodou.

Nabízíme:
Provize: osobní ohodnocení a prémie podle výkonu.
Benefity: 4 týdny dovolené, firemní dny a sick days, stravenkový paušál, penzijní připojištění,
mobilní telefon, notebook, služební vůz včetně možnosti k soukromému účelu, možnost
využívání homeoffice, firemní teambuilding, moderní a příjemné kanceláře.
Smlouva nejdříve na rok, s monožností prodloužení

Kontakt: Bc. Petra Mrkvičková, tel. 720 821 338, e-mail:

Informace o společnosti Grid Design, s.r.o.

Grid Design, s.r.o.
Teplická 874
Děčín

IČO: 19333650
aktualizováno před 4 měsíci