Administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví, Mělník

Zdravotnictví, Administrativa / Administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Společnost VIM Lab s.r.o.

Místo pracoviště Pražská 343, Mělník
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 18 900 - 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví (Pražská 343, Mělník)

Požadujeme: komunikativnost, znalost MS Office, znalost oboru
Nabízíme: osobní ohodnocení, benefity
Náplň práce: práce v zubní laboratoři, práce se zdravotní dokumentace, spolupráce s zubním technikem při 3D modelování protetické práce systému CAD CAM.

Informace o společnosti VIM Lab s.r.o.

VIM Lab s.r.o.
Pražská 343
Mělník
27601
IČO: 9397086
aktualizováno před 4 měsíci