Administrativní pracovník/ce - ozp - všeobecní administrativní pracovníci, Morkovice-Slížany

Administrativa / Administrativní pracovník/ce - ozp - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost VASMI trade, s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 881, Morkovice-Slížany
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 9 850 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce - ozp - všeobecní administrativní pracovníci (Nádražní 881, Morkovice-Slížany)

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Morkovice
- Náplň práce: práce na PC, příjem objednávek, vystavování faktur
- Požadavky: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, zkrácená pracovní doba 20 hod/týden, prémie ke mzdě, nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: příp. telefonicky 8:00 - 12:00 hod. pan Grmela: 778 070 838.

Informace o společnosti VASMI trade, s.r.o.

VASMI trade, s.r.o.
Nádražní 881
Morkovice-Slížany
76833
IČO: 4364686
aktualizováno před asi rokem