Administrativní pracovník/ce / pomocný/á účetní - ostatní úředníci v oblasti účetnictví, Chrudim

Finance, Administrativa / Administrativní pracovník/ce / pomocný/á účetní - ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Společnost PROGRESS INTERIOR s.r.o.

Místo pracoviště Pardubická 178, Chrudim
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 22 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce / pomocný/á účetní - ostatní úředníci v oblasti účetnictví (Pardubická 178, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: příjem a výdej faktur v účetním programu Pohoda, příprava podkladů a odesílání výplat zaměstnancům, příjem a odesílání pošty, komunikace s bankou, práce s pokladnou, kontrola a vyplácení cestovních příkazů, výpočet provize obchodníků
POŽADAVKY: základní znalost AJ výhodou. Vzhledem k uvedenému bezpodmínečně požadujeme čistý trestní rejstřík, pečlivost a zodpovědnost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dovolená navíc, příspěvek na stravu, 13. a 14. plat dle hosp. výsledku společnosti a kvality odváděné práce zaměstnance, malý kolektiv, příjemné pracovní prostředí.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Informace o společnosti PROGRESS INTERIOR s.r.o.

PROGRESS INTERIOR s.r.o.
Pardubická 178
Chrudim
53701
IČO: 27463303
aktualizováno před více než rokem