Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě - pracovníci v dopravě a přepravě, Příbram

Doprava, Administrativa / Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě - pracovníci v dopravě a přepravě

Společnost DORYS CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Příbram
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě - pracovníci v dopravě a přepravě (Příbram)

Pozice: Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě
Kontakt: Rys Zdeněk, e-mail:
První kontakt e-mailem.
Požadujeme:
výpis z trestního rejstříku,
Náplň práce:
administrativní práce spojené s činností firmy, vedení pokladen, pošta, částečná výpomoc ve fakturaci přeprav,
základní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
Nástup od 6/2024. Mzda: 30 000,- až 33 000,- Kč
Místo výkonu práce: DORYS CZ, s.r.o., Brod č.p. 52, Příbram 1

Informace o společnosti DORYS CZ, s.r.o.

DORYS CZ, s.r.o.

Příbram

IČO: 25712659
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě - pracovníci v dopravě a přepravě