Administrativní pracovník/ce ve skladu, kontakt: e-mailem. - všeobecní administrativní pracovníci, Zdice

Administrativa / Administrativní pracovník/ce ve skladu, kontakt: e-mailem. - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost GENERAL FACTORY s.r.o.

Místo pracoviště Vápenka 331, Zdice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 26 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce ve skladu, kontakt: e-mailem. - všeobecní administrativní pracovníci (Vápenka 331, Zdice)

NÁPLŇ PRÁCE: administrativní činnost na PC,výdejky zboží, příjemky zboží, příprava a balení menšího zboží, řešení tuzemské logistiky, dohled nad včasnou expedicí zboží, komunikace s obchodním oddělením. POŽADAVKY: Řidičský průkaz sk. B, uživatelská práce na PC nutná, spolehlivost, pracovitost, rychlost,samostatnost, zodpovědnost, organizačně schopný/á, komunikativní, NABÍZÍME:
zázemí menší silné firmy, přátelský kolektiv
odpovídající platové ohodnocení, zaškolení na pracovišti. stravenky, firemní telefon, sick days. Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti GENERAL FACTORY s.r.o.

GENERAL FACTORY s.r.o.
Vápenka 331
Zdice
26751
IČO: 45276005
aktualizováno před 11 měsíci