Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci, České Budějovice

Administrativa / Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost CENTES, spol. s r. o.

Místo pracoviště E. Rošického 364, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci (E. Rošického 364, České Budějovice)

požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC ( Word, Excel, Outlook, popř. IS Karat, SAP , CAD/CAM apod.), komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka vítána, samostatnost, komunikativnost, iniciativa, pečlivost, vhodné i pro absolventy

náplň práce: budete vykonávat práci asistentky - asistenta jednatele společnosti, budete mít na starosti koordinaci kooperací výroby (odesílání výrobků do kooperace, hlídání cen), práce v programu IS KARAT, práce referentky - referenta firemní vnitrodopravy, pořizování objednávky výroby do systému a další administrativní práce

nabízíme: práce ve stabilní české rodinné společnosti, příjemný kolektiv, důkladné zaškolení při nástupu zkušeným kolegou, pružná pracovní doba s převodem salda do dalšího měsíce, dotované závodní stravování, firemní oděvy, roční prémie při dosažení dobrého výsledku firmy (po zapracování)

zaměstnanecké výhody: mnoho firemních benefitů jako je sick day, odměna za věrnost či životní jubileum, jazykové kurzy, školení a vzdělávání, placená volna pro nenadálé příležitosti

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo emailem.

Informace o společnosti CENTES, spol. s r. o.

CENTES, spol. s r. o.
E. Rošického 364
České Budějovice
37005
IČO: 15769097
aktualizováno před více než 2 roky