Administrativní pracovník/ce (pouze pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci, Kunčina

Administrativa / Administrativní pracovník/ce (pouze pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost LUCORP s.r.o.

Místo pracoviště Nová Ves 41, Kunčina
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 15 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce (pouze pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci (Nová Ves 41, Kunčina)

NÁPLŇ PRÁCE: místo pouze pro OZP, jedná se o pomocné administrativní práce v kanceláři - kopírování, scanování, emailová komunikace, fakturace, příprava podkladů pro účetní jednotku aj.
DALŠÍ POŽADAVKY: znalost účetního programu POHODA výhodou
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, zkrácený úvazek 6h denně, práce v nové rozvíjející se společnosti, náplň práce se snažíme přizpůsobit jakémukoliv zdravotnímu postižení, aby osoby se zdravotním postižením dostaly možnost uplatnit se na trhu práce, přijďte se za námi podívat a my Vám ukážeme o jakou práci se jedná a společně se domluvíme co byste zvládali
KONTAKT: telefonicky po-pá od 7-13:30 hod, e-mailem

Informace o společnosti LUCORP s.r.o.

LUCORP s.r.o.
Nová Ves 41
Kunčina
56924
IČO: 4836669
aktualizováno před asi 2 roky