Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci, Zákupy

Administrativa / Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost PALETY ZAVŘEL s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Nádražní 288, Zákupy
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci (Nádražní 288, Zákupy)

Náplň práce:
- skladová evidence, přebírky zboží
- fakutrace, zadávání dat do počítače
- vyřizování objednávek a reklamace dodávek
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- znalost práce na PC, znalost práce kancelářských programů excel, word, outlook
- předchozí zkušenost s účetním systémem Helios výhodou
- řidičský průkaz sk.B
- požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Nabízíme
- dobré mzdové ohodnocení.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hod.

Informace o společnosti PALETY ZAVŘEL s.r.o.

PALETY ZAVŘEL s.r.o.
Nádražní 288
Zákupy
47123
IČO: 6906842
aktualizováno před téměř 2 roky