Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci, Planá nad Lužnicí

Administrativa / Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost ALVARAK GROUP a.s.

Místo pracoviště Kanadská 775, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci (Kanadská 775, Planá nad Lužnicí)

Hledáme: Administrativní pracovník

Náplň práce:
Organizace a příprava nabídek zákazníkům, práce s excelem, týmová spolupráce
Nabízíme:
Práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě.
Práce na jednu směnu Po-Pá od 7 do 15:30 hodin - víkendy volné.
Při dobře odvedené práci finanční odměna formou bonusů.
Příjemný kolektiv.
Možnost zaškolení a kariérního růstu.
Obědy k dispozici zdarma - výběr z 6 jídel plus polévka.

Požadujeme:
- znalost práce na počítači (především MS WORD a MS EXCEL)
- příjemné a přátelské vystupování, spolehlivost, pečlivost a organizovanost.

Kontakt:
Simona Jedličková
Telefon: 770 195 783

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, příspěvek na stravování.

Informace o společnosti ALVARAK GROUP a.s.

ALVARAK GROUP a.s.
Kanadská 775
Planá nad Lužnicí
39111
IČO: 25152700
aktualizováno před asi rokem