Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci, Karlovy Vary

Administrativa / Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost CC INTERNET s.r.o.

Místo pracoviště Sokolovská 39, Karlovy Vary
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce - všeobecní administrativní pracovníci (Sokolovská 39, Karlovy Vary)

Kontakt: Oertl David, tel.: 778 735 478, e-mail:
Prac,doba: 8:00 - 15:00 h.
Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky na pobočce.
- Přijímání plateb.
- Vyřizování telefonátů a e-mailů.
- Zakládání nových zákazníků do databáze.
- Další administrativní úkony.

Požadujeme:
- Uživatelskou znalost práce s počítačem - vnitrofiremní systém, e-mail, word, excel (základní znalost).
- Spolehlivost, zodpovědnost a slušné vystupování.
- Dobré komunikační schopnosti - osobně i po telefonu.
Bezplatné připojení k internetu a IPTV.
- Příspěvky na stravování.
- Multisport karta.
- Odborné zaškolení a dlouhodobou spolupráci

Informace o společnosti CC INTERNET s.r.o.

CC INTERNET s.r.o.
Sokolovská 39
Karlovy Vary
36005
IČO: 28721021
aktualizováno před asi měsícem