Administrativní pracovník/ce zákaznického centra - všeobecní administrativní pracovníci, České Budějovice

Administrativa / Administrativní pracovník/ce zákaznického centra - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost MSV Multicall s.r.o.

Místo pracoviště Rudolfovská tř. 464, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce zákaznického centra - všeobecní administrativní pracovníci (Rudolfovská tř. 464, České Budějovice)

Náplň práce: zpracování objednávek, e-mailů, komunikace s dodavatelem, administrativní práce,
příjem tel. hovorů (nejedná se o obvolávání klientů).
Prac.doba 8:00-16:30 hod.
Mzda od 20.000 Kč.
Požadavky: znalost NJ výhodou, flexibilita, dobré komunikativní schopnosti, znalost Excel a Word, týmového ducha.
Nabízíme: možnost kurzů německého jazyka na pracovišti, po zkušební době stravenky, možnost navýšení mzdy po zapracování.

Informace o společnosti MSV Multicall s.r.o.

MSV Multicall s.r.o.
Rudolfovská tř. 464
České Budějovice
37001
IČO: 28133773
aktualizováno před více než 3 roky