Administrativní pracovník - fakturant/ka - všeobecní administrativní pracovníci, Sušice

Administrativa / Administrativní pracovník - fakturant/ka - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost SPAK Foods s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 623, Sušice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník - fakturant/ka - všeobecní administrativní pracovníci (Nádražní 623, Sušice)

Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem
Náplň práce:
- Vystavování a evidence faktur
- Zadávání objednávek
- Komunikace se zákazníky
- Administrativní práce
Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
- Dobrá znalost práce na PC - MS office (Excel, Word)
- Schopnost pracovat v kolektivu, organizační schopnosti a flexibilitu
- Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k řešení úkolů
Zaměstnanecké výhody: - Zázemí nadnárodní firmy
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Mimořádné 13. a 14. mzdy
- Příplatek na stravování
- Příspěvek na důchodové připojištění
- Věrnostní odměny
- Měsíční poukázka FlexiPass
- Příspěvek na dojíždění
- 2 dny zdravotní dovolené navíc
- Podpora profesního vzdělávání

Informace o společnosti SPAK Foods s.r.o.

SPAK Foods s.r.o.
Nádražní 623
Sušice
34201
IČO: 175862
aktualizováno před 7 měsíci