Administrativní pracovník/ice, fakturant/ka - všeobecní administrativní pracovníci, Český Krumlov

Administrativa / Administrativní pracovník/ice, fakturant/ka - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost VRTAL s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 119, Český Krumlov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ice, fakturant/ka - všeobecní administrativní pracovníci (Tovární 119, Český Krumlov)

Administrativní pracovník/ice, fakturant/ka
Pracovní náplň: práce s účetnickým programem, zadávání a kontrola příchozích faktur, vytváření platebních dávek, jednání se zákazníky, zpracování příchozí korespondence

Požadujeme: " SŠ s maturitou, znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme: adekvátní ohodnocení, práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu, firemní benefity samozřejmostí
Kontakt: Hejpetr Luboš, tel.: 725 870 111, e-mail:

Informace o společnosti VRTAL s.r.o.

VRTAL s.r.o.
Tovární 119
Český Krumlov
38101
IČO: 26303493
aktualizováno před asi 2 roky