Administrativní pracovník/ice - všeobecní administrativní pracovníci, České Budějovice

Administrativa / Administrativní pracovník/ice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Eurobillboard Group s.r.o.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ice - všeobecní administrativní pracovníci (České Budějovice)

Náplň práce: komunikace s orgány státní správy, vyřizování administrativy v písemné formě, sestavování reportů, archivace dokumentů, organizace práce pro pracovníky, práce s Wordem a Excelem, práce s webem.
Měsíční mzda: základ 25 000 Kč čistého + odměny- upřesnění podmínek mzdy při osobním jednání.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Požadavky: aktivní práce na PC, znalost programu Excel a Word, skvělé komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost a preciznost, zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, právní vzdělání výhodou, ale ne podmínkou.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Informace o společnosti Eurobillboard Group s.r.o.

Eurobillboard Group s.r.o.

České Budějovice

IČO: 9608249
www.fischer-holding.cz
aktualizováno před asi rokem