Administrativní pracovník - junior - všeobecní administrativní pracovníci, Zábřeh

Administrativa / Administrativní pracovník - junior - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Mgr. Marcel Kubis - soudní exekutor

Místo pracoviště Masarykovo náměstí 44, Zábřeh
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník - junior - všeobecní administrativní pracovníci (Masarykovo náměstí 44, Zábřeh)

kontakt. emailem
Pracovní náplň:
- běžná administrativní agenda, vedení jednoduchých evidencí
- komunikace se státními institucemi
- zakládání získaných informací
- zpracovávání dat, apod.
- pevná pracovní doba 8.00 - 16.00

Požadavky:
- SŠ vzdělání humanitního/ekonomického směru
- vysoké pracovní nasazení, samostatný a aktivní přístup, schopnost rychlého učení a uplatnění poznatků v praxi
- schopnost týmové spolupráce
- psaní hmatovou metodou výhoda
Nabízíme:
" Spolupráci podpořenou zázemím renomovaného EÚ
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Finanční prémie
" Práce v rámci příjemného kolektivu

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Mgr. Marcel Kubis - soudní exekutor

Mgr. Marcel Kubis - soudní exekutor
Masarykovo náměstí 44
Zábřeh
78901
IČO: 72043202
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Administrativní pracovník - junior - všeobecní administrativní pracovníci

Masarykovo náměstí 44 44
Zábřeh