Administrativní pracovník (m/ž) - odborní asistenti v administrativě, Klášterec nad Ohří

Administrativa / Administrativní pracovník (m/ž) - odborní asistenti v administrativě

Společnost I&C Energo a.s.

Místo pracoviště Husova 434, Klášterec nad Ohří
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 12 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník (m/ž) - odborní asistenti v administrativě (Husova 434, Klášterec nad Ohří)

Náplň práce:

• administrativní podpora týmu techniků
• administrativa servisních požadavků
• komunikace se zákazníkem a dodavateli
• objednávání materiálu apod.

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání
• základní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• dobré komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu
• samostatnost a spolehlivost
• zodpovědnost vůči svěřeným povinnostem

Nabízíme:
• motivační odměňování, firemní benefity
• možnost vzdělávání a jazykové přípravy
• trvalý pracovní poměr
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění a stravování

Nástup možný dle dohody.

Informace o společnosti I&C Energo a.s.

I&C Energo a.s.
Husova 434
Klášterec nad Ohří
43151
IČO: 49433431
aktualizováno před 11 měsíci