Administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci, Homole

Administrativa / Administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost SINOP SMP s.r.o.

Místo pracoviště Budějovická 466, Homole
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci (Budějovická 466, Homole)

Co budete dělat: objednávat materiál/zboží dle plánování; komunikovat napříč firmou- účtárna, montáž, výroba, technologické oddělení, vedení firmy; denně komunikovat s dodavateli- objednávky přes IS, termíny, reklamace, nastavování dlouhodobé spolupráce (ceny, splatnosti faktur atd.); zpracovávat a evidovat doklady (DL, faktury, atesty aj.), elektronická evidence do IS; objednávat a vyhodnocovat kooperaci (povrchové úpravy, zakružování...).
Co požadujeme: obchodní myšlení, samostatnost a cílevědomost, spolehlivost; pracovní nasazení; komunikační schopnosti a flexibilitu; orientaci v technické výkresové dokumentaci; velmi dobrou práci s MS Office; praxe v oblasti nákupu či administrativy výhodou; dokončené SŠ vzdělání; řidičský průkaz skupiny B.
Co nabízíme: mzda: 30 000 - 35 000 hrubého; stabilní zaměstnání v prosperující společnosti; osobní přístup, solidní jednání, čisté prostředí; dovolená 5 týdnů; jazykové kurzy ve firmě (AJ, NJ); stravování možné na pracovišti, příspěvek na stravování.

Informace o společnosti SINOP SMP s.r.o.

SINOP SMP s.r.o.
Budějovická 466
Homole

IČO: 2308703
aktualizováno před 11 měsíci