Administrativní pracovník obchodního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci, Předslav

Administrativa / Administrativní pracovník obchodního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o.

Místo pracoviště Předslav 99, Předslav
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník obchodního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci (Předslav 99, Předslav)

Náplň práce: zpracování obchodních nabídek, komunikace se zákazníky, obchodní poradenství, správa webových stránek
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, práce s PC, ochotu učit se novým věcem
Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, zázemí silné a stabilní společnosti, sleva na firemní výrobky, dovolená 5 týdnů, závodní stravování a další…
Kontakt: osobně Předslav 99, telefonicky nebo emailem

Informace o společnosti BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o.

BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o.
Předslav 99
Předslav
33901
IČO: 64834131
aktualizováno před 9 měsíci