Administrativní pracovník - odborní administrativní pracovníci a asistenti, Poděbrady

Administrativa / Administrativní pracovník - odborní administrativní pracovníci a asistenti

Společnost MedHelp, s.r.o.

Místo pracoviště Kozinova 789, Poděbrady
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník - odborní administrativní pracovníci a asistenti (Kozinova 789, Poděbrady)

Požadavky: komunikace se stávajícími dodavateli (především emailem) a objednávání zboží, vyhledávání a oslovování nových tuzemských a zahraničních dodavatelů, zakládání nových produktů na internetovém obchodu, komunikace se stávajícími zákazníky telefonicky a na prodejně, prezentace zboží.
Náplň práce:
Komunikace se stávajícími dodavateli (především emailem) a objednávání zboží, vyhledávání a oslovování nových tuzemských a zahraničních dodavatelů, zakládání nových produktů na internetovém obchodu, komunikace se stávajícími zákazníky telefonicky a na prodejně, prezentace zboží na prodejně.

Nabízíme: roční mimořádné odměny, po roce příspěvek na obědy

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky od 7:30 - 16:00 hod.

Informace o společnosti MedHelp, s.r.o.

MedHelp, s.r.o.
Kozinova 789
Poděbrady
29001
IČO: 28255356
aktualizováno před 8 měsíci