Administrativní pracovník oddělení dopravy - všeobecní administrativní pracovníci, Velká Bystřice

Administrativa / Administrativní pracovník oddělení dopravy - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost EGT Express CZ s.r.o.

Místo pracoviště Olomoucká 1001, Velká Bystřice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 34 400 - 34 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník oddělení dopravy - všeobecní administrativní pracovníci (Olomoucká 1001, Velká Bystřice)

Pracovní náplň:
Administrativa a činnosti spojené s provozem firemních vozidel (osobní vozidla, dodávkové vozy, kamiony)
Administrativa spojená se správou řidičů (spolupráce s finančním oddělením)
Práce se systémem Helios a Webdispečink

Požadavky:
Dobrá znalost práce s PC - MS Office (Excel, Word)
Znalost AJ
Znalost IS Helios, Webdispečink výhodou
Zkušenosti z logistiky výhodou
ŘP sk. B (sk. C výhodou)

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Bezplatnou výuku cizích jazyků přímo na pracovišti
Možnost rozšíření řidičského oprávnění na skupinu C, CE

Kontakt je možný POUZE emailem.

Informace o společnosti EGT Express CZ s.r.o.

EGT Express CZ s.r.o.
Olomoucká 1001
Velká Bystřice
78353
IČO: 62301951
aktualizováno před asi 2 roky