Administrativní pracovník (ozp) - všeobecní administrativní pracovníci, Ostrava

Administrativa / Administrativní pracovník (ozp) - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Scenario s.r.o.

Místo pracoviště Pohraniční 1435, Ostrava
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 12 200 - 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník (ozp) - všeobecní administrativní pracovníci (Pohraniční 1435, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:

Jste pečliví?
Rádi pracujete s elektronickými a papírovými dokumenty?
Pracujete rádi s PC a internetem?

Společnost Scenario s.r.o. se řadí k TOP společnostem na trhu v oblasti informačních technologií s přibližně 40ti zaměstnanci.
Svými produkty a službami pokrývá území celé ČR a slaví 10 let svého působení.

Náplň práce:
- vyhledání a evidence veřejných zakázek
- komunikace se stávajícími zákazníky
- vedení kancelářské agendy, kopírování, scanování
- zpracování došlé pošty, odchozí pošty
- zpracování mailových požadavků, psaní mailů
- práce s PC, vyplňování záznam dat, vyplňování formulářů

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- spolehlivost
- zodpovědnost
- pečlivost

Co nabízíme?:
- Zajímavý plat a bonusy
- Vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Flexibilní pracovní dobu
- Pracovní dny pondělí až pátek
- Volné víkendy a svátky
- Po nástupu zaškolení formou výukových materiálů (včetně video návodů) s podporou zkušených kolegů (Adaptační program)
- Pravidelná školení a možnost dalšího vzdělávání
- Sick days
- Po zapracování možnost Home Office
- Firemní a týmové akce
- Výbornou italskou kávu
- Výborná dostupnost MHD a možnost parkování
- Úvazek 20-30 hodin týdně

Výhodou: zkušenosti s podobnou prací, znalost/ koníček v jedné z oblasti jako je IT, Marketing

Zaměstnanecké výhody: zkrácená pracovní doba, možnost využití telefonu k soukromým účelům

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na Určitě
Vás budeme kontaktovat.
Těší se Vás budoucí kolegové.

Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o společnosti Scenario s.r.o.

Scenario s.r.o.
Pohraniční 1435
Ostrava
70300
IČO: 29462177
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Administrativní pracovník (ozp) - všeobecní administrativní pracovníci